AK GIRL ANGII je divoká a ráda si dává do těla ve fitku

„Snažím se spát každý den aspoň 8 hodin, dodržuju pitní režim, takže se snažím pít hodně tekutin, neříkám, že úplně jen vodu, miluju i dobré víno, takže si ráda dopřeju i to. Každý dopoledne si dávám 2hodinovy trénink ve fitku, oběd, většinou s přáteli a pak odpoledne nějaké to focení a jiné povinnosti.“ říká AK GIRL ANGII. Celý rozhovor ZDE.

Míry: 94-62-90
Výška: 166 cm
Váha: 55 kg
Prsa: 75D
Instagram: 6K
Facebook: 6K

Novinky (3)

 • Rozhovor s AK GIRL ANGII  22 Červenec, 2019  Ahoj Angii, vítej v AK Girls! Mám pro tebe pár otázek, aby jsi se nám trochu představila. Jak jsi se k modelingu dostala a jak vypadaly tvé začátky s modelingem?

  Ahoj Kubo, k focení jsem se dostala úplnou náhodou. Oslovilo mě pár fotografů , samozřejmě mezi nimi byli i ti uchylní, ale nikdy jsem nemela zájem fotit vulgaritu nebo laciné fotky. Líbí se mi eleganci s trochou provokace a ne každý fotograf uměl správně zachytit krásu ženského těla. ....Celý rozhovor ZDE.

 • Nová AK GIRL se jmenuje ANGII  20 Červenec, 2019  Našli jsme novou dívku ze severní Moravy, která už bydlí 4 roky v Praze. Temperamentní čokoládová kráska Angii do AK GIRLS skvělě zapadá, čekuj její page nebo sociální sítě a teš se na super fotky a videa.