AK GIRL ANGII

  •   Míry: 94-62-90
  •   Výška: 166 cm
  •   Váha: 55 kg
  •   Prsa: 75D

Ahoj Angii. Mám pro tebe pár otázek, aby jsi se nám trochu představila. Jak jsi se k modelingu dostala a jak vypadaly tvé začátky v modelingu?

Ahoj Kubo ( šéf AK GIRLS, pozn. redakce ), k focení jsem se dostala úplnou náhodou. Oslovilo mě pár fotografů, ale nikdy jsem neměla zájem fotit vulgaritu nebo laciné fotky. Líbí se mi eleganci s trochou provokace a ne skoro žádný fotograf neuměl správně zachytit krásu ženského těla. Poznala jsem i pár agentur, které měli zájem o spolupráci, ale nakonec jsem se rozhodla pro AK GIRLS.

Jak by ses popsala v jedné větě?

Jsem temperamentní, divoká, optimistická, přátelská, milující ale zároveň umím někdy být i pěkně drzá a nepříjemná.

Jakou část těla máš na sobě nejraději?

Tak samozřejmě, že všechno (smích). Ne, tak asi nejraději mám svoje oči a prsa.

Jak jsi se dostala ke spolupráci s agenturu AK GIRLS?

Vyhrála jsem soutěž AK GIRL 2023. Byl to super zážitek a poznala jsem skvěly a zábavný tým a výborně se mi s všemi spolupracuje. Mám ráda pozitivní energii a v AK GIRLS je ji víc než dost.

Doporučila bys AK GIRLS dalším modelkám?

Pokud je dívka divočejší typ, tak rozhodně. Nejsme typická fashion agentura, ale zachycujeme a prezentujeme atraktivní a provokativní styl, takže pokud se holky nestydí fotit topless, tak nejlepší cesta jak se v tomto směru v modelingu prosadit je právě u AK GIRLS.
Jaké jsou tvé koníčky?


Miluji párty, tanec, sport, muziku, procházky přírodou, a hlavně ráda trávím čas se svojí rodinou a přáteli.

Jak si udržuješ sexy postavu a jak se o ni staráš?

Já si myslím, že je pro žádnou ženu by neměl být sport tabu. Sport je můj životní styl, takže tvrdě makat ve fitku a zdravá strava to je samozřejmostí.

Jaký je tvůj návod stát se úspěšnou modelkou?

Prostě se toho nebát, být svá, sebevědomá a také je důležité mít trochu štěstí a narazit na ty správné lidi, aby spolupráce dobře fungovala.

Jaký je tvůj denní režim?

Snažím se spát každý den aspoň 8 hodin, dodržuju pitní režim, takže se snažím pít hodně tekutin, neříkám, že úplně jen vodu, miluju i dobré víno, takže si ráda dopřeju i to. Každý dopoledne si dávám 2hodinovy trénink ve fitku, oběd, většinou s přáteli a pak odpoledne nějaké to focení a jiné povinnosti.

Jak by měl vypadat ideální muž?

Měl by byt tolerantní, upřímný, pozorný, zábavný a věrný.

Jsi hodná holka nebo spíše bad girl?

Hihi, jsem hodna i bad girl, zaleží na tom, kdo si, co zaslouží.

Díky za rozhovor a hodně štěstí v pracovním i osobním životě.