Modelky

Hostesky

Promotérky

Nové spodní prádlo

Prosinec 15, 2019
#AKgirlsCZ, #AKkolekce #novéspodníprádlo

Máš zájem fotit a prezentovat novou kolekci spodního prádla AK GIRLS?
Vybíráme modelky na PROMOTION pro rok 2020.

Chceš fotit?
#AKgirlsCZ, #AKGIRLinstagram2019, #fandiVOLE

Druhé kolo je za námi! Z 200 přihlášených dívek, už zůstalo pouze 50‼️ Hlasuj ve třetím kole a rozhodni o tom, kterých 25 dívek postoupí do SEMIFINÁLE a přiblíží se o další krůček na dosah vítězství !! Nic složitého na tom není, stačí sledovat instagram @akgirlscz a až uvidíš v duelu svojí favoritku, dát jí hlas pomocí lajku. 👍
🔸🔸🔸
Gratulujeme postupujícím dívkám a přejeme hodně štěstí a držíme palce do dalších kol. Chceme také poděkovat za účast dívkám, které bohužel nepostoupili a přejeme Vám hodně úspěchů ve světě modelingu.

Hlasuj na IG
#AKgirlsCZ, #vyhraj #foceníZDARMA

Do dubnové soutěže se zapojil velký počet dívek a to nám udělalo vážně radost. Velká gratulace výherkyni, kterou se stala Terry Z. Na starost si ji vzala naše fotografka Mia Polgar a o make up a vlasy se postarala Kateřina Straková. Chceš vidět jak probíhalo a dopadlo focení?

Více zde
#AKgirlsCZ, #vyhraj #foceníZDARMA

Dubnová soutěž pro všechny modelky a fanynky, které chtějí zažít, jak fotí AK GIRLS! Náš profesionální tým tě vezme do foto ateliéru a postará se o tebe jako bys byla jedna z našich modelek, včetně líčení a stylingu. Chceš vyhrát tento jedinečný zážitek? Klikni na více info a dozvíš se podrobnosti.

Více info

Začíná DRUHÉ KOLO!

Února 10, 2019
#AKgirlsCZ, #AKGIRLinstagram, #AKGIRLinstagram2019, #fandiVOLE

První kolo je úspěšně za námi. Velká gratulace dívkám, které postoupili. Některé duely byly opravdu velmi těsné a o postupu rozhodovalo jen pár hlasů. Děkujeme všem dívkám, ale také všem hlasujícím a přejeme, aby se vaše favorita dostala co nejdále. v druhém kole se proti sobě utkají soupeřky, které zatím neprohráli a i v druhém kole platí neúprosné pravidlo - "POUZE JEDNA Z DÍVEK POSTOUPUJE, DRUHÁ V SOUTĚŽI KONČÍ". Přejeme všem hodně štěstí a držíme palce. 😉

Hlasuj na IG

Připravujeme WORKSHOPY

Prosinec 28, 2018
#AKgirlsCZ, #AKworkshopy, #AKmodelky, #naucsefotit

V roce 2019 otevíráme nově workshopy. Budete si moct na vlastní kůži vyzkoušet, jaké to je fotit s AK GIRLS modelkami. Workshopy povedou naši zkušení fotografové - kteří vám předávají své bohaté zkušenosti. Rozhodně se máte na to těšit!!

Hlasuj a vyhraj!

Listopad 07, 2018
#AKgirlsCZ, #AKGIRLinstagram, #AKGIRLinstagram2019, #fandiVOLE

S AK hraje každý! Máme tu opět mini-soutěž pro naše fanoušky. Stačí SLEDOVAT náš instagram, HLASOVAT v soutěži #AKGIRLinstagram2019 a KOMENTOVAT aspoň jednu soutěžní fotografii. Z hlasujících vybereme tři náhodné výherce, kteří vyhrají kšiltovky AK GIRLS.

Více info

BAR SHOW Casting

Říjen 29, 2018
#AKgirlsCZ, #BARshow, #casting, #praceSNU
Jsi atraktivní, umíš se bavit a pořádně to rozjet? Baví tě párty a jsi ráda středem pozornosti? MÁME PRO TEBE PRÁCI SNŮ! Staň se členkou našeho AK Girls BAR SHOW týmu - nejvíce sexy děvčat z ČR.
Více info

Slavíme 200 000 fanoušků!

Červenec 13, 2018
#AKgirlsCZ, #instagram, #slavime, #200000fanousku, #dekujeme
Máme obrovskou radost, podařilo se nám překonat další milník - 200 000 fanoušků na našem instagramu. Je pro nás ctí, že se o nás zajímá takové obrovské množství lidí z celého světa. Velké a upřímné díky patří vám všem, kteří nás pravidelně sledujete, lajkujete naše fotky a videa a doporučujete naše stránky svým přátelům.