AKGIRLS.CZ

Staň se jednou z nás

Neplýtvej časem v práci, která tě nenaplňuje.
Najdi si práci, která tě bude bavit.

Modelingová a hostesingová agentura AKgirls.cz hledá nové posily do týmu. Chceš se bavit, cestovat a přitom si vydělat super peníze? Chceš pracovat v mladém a akčním kolektivu? Baví tě fotit a tvořit kreativní obsah online? Staň se jednou z AK GIRLS a vydělávej s námi!

37 členů AK týmu

V naší agentuře nebudeš jen čekat na zakázky ohledně focení. Budeš mít také možnost prezentovat produkty na instagramu a účastnit se FOTO WORKSHOPŮ, kde si za jeden den vyděláš 5-10 tisíc Kč. S modelkami řešíme jak pracovat se sociálními sítěmi a zvýšit si sledovanost takovým způsobem, kterým zárověn vyděláváš peníze. Zaměřujeme se na fotky a videa, které ukazují krásu ženského těla a naše motto je: "NAHOTA NENÍ ZLOČIN". Chceš se přidat k nám do týmu AK GIRLS, bavit se, cestovat, užívat si a přitom si vydělat super peníze? Tak neváhej a ozvi se nám.

MÁM ZÁJEM

Miluješ párty, mejdany, koncerty, festivaly? Chceš chodit do vyhlášených klubů a na prvotřídní akce? Máme pro tebe nejlepší práci na světě! Spolupracujeme s kluby a festivaly v ČR a staráme se o zajištění návštěvnosti jejich akcí. Buď součástí akcí, na které se vzpomíná po celý život. Večírků, o kterých se mluví po celém městě. Mejdanů, na kterých by chtěl být každý. Prostě akcí, které jsou (počkej si..) LEGENDÁRNÍ ‼️

MÁM ZÁJEM

Chceme vždy vyhovět klientovi (zadavateli reklamy) a nabízíme na zakázky širokou paletu našich ověřených fotografů na základě poměru cena/kvalita. Proto od nás dostávají zakázky jak naprostý profesionálové, tak teprve začínající šikovní fotografové s talentem. Fotíme umělecké, produktové, reklamní, eventové a backstage fotografie.

MÁM ZÁJEM
AKGIRLS.CZ

Máš zájem o jinou pozici?

Nenašla si práci, kterou hledáš? Napiš nám na instagram, jakým způsobem bys byla přínosem pro naši agenturu a my se ti ozveme.