AK GIRL 2024


Miluješ focení a baví tě život plný vzrušení? Neváhej a zapoj se do soutěže AK GIRL 2024, největší modelingové soutěže v České a Slovenské republice. Pošli přihlášku a hraj o kontrakt a ceny v celkové hodnotě 1 000 000 KČ.Proč se zapojit?
Zapojením do soutěže získáš výhody i pokud nevyhraješ! Odprezentuješ sebe a svůj instagram stovkám tisíc lidí, významným češkým a slovenským fotografům a značkám a firmám, které si tě můžou všimnout a oslovit tě ohledně spolupráce. Navíc, pokud se dostaneš až do finále a skončíš v TOP 12, získáš hodnotné ceny a smlouvu na honorovanou spolupráci od AK GIRLS.

Co můžeš vyhrát?
1.místo - exkluzivní kontrakt na 500 000 Kč
                  - bydlení v Praze na rok ZDARMA v luxusním AK GIRLS bytě
2.místo - exkluzivní kontrakt na 200 000 Kč
3.místo - exkluzivní kontrakt na 100 000 Kč
4-12.místo - kontrakt na 22 222 Kč

Co musíš splňovat?
🔸 Minimální věk: 18let
🔸 Vzhled a energii, která přitahuje pozornost
🔸 Schopnost zaujmout a bavit lidi svým vystupováním
🔸 Mít veřejný Instagram a sdílet svoje zážitky
🔸 Fotit minimálně topless

Přihláška
Vrať se zpět na minulou stránku nebo sescroluj na konec této stránky a klikni na PŘIHLAŠ SE! Vyplň o sobě pár údajů, a nahraj svojí topless fotku ( pokud máš z profesionálního focení, pokud nemáš klidně pošli selfíčko ) . Posláním fotky se zapojíš do výběru, pokud nás tvoje fotka zaujme, budeme tě kontaktovat telefonicky nebo na tvůj instagram. Nemusíš se strachovat, fotku nikam sdílet nebudeme. Jde jen o to, aby si nás zaujala ty a tvoje tělo :) Poté se společně domluvíme na termínu focení - kde podepíšeme smlouvu a nafotíme soutežní fotky a video.

Soutežní fotky a video
Aby ses mohla účastnit soutěže AK GIRL 2024, je potřeba se domluvit na termínu focení, kde ti vyhotovíme profesionální fotky a video. V minulosti byl problém u dívek s autorskými právy fotek, které do soutěže posílaly, a proto od tohoto ročníku dále již nebude možné se přihlásit fotkami od externích fotografů, ale pouze fotkami od AK GIRLS fotografů. Nemusíš se ničeho bát ani začít šetřit peníze, v rámci soutěže ti zpracujeme fotky i video včetně postprodukce ZDARMA.

DUEL! Máš na to postoupit?
Soutěž funguje na principu DUELŮ, tedy soubojů, kde se setkají soutěžní fotky dvou dívek proti sobě. Hlasování probíhá na našem webu a patreonu prostřednictvím hlasů-likes.
První kolo! Výhra nebo konec!
PRVNÍ DUEL je naprosto zásadní a rozhodne o tom, zda postoupíš dál a přiblížíš se vítězství nebo skončíš a vypadneš ze soutěže. Pro každý duel je rozhodující počet hlasů, který tvá fotka dosáhne po uplynutí 30 dnů od uveřejnění.Po uplynutí této doby se duel na našem webu vyhodnotí. Dívka, která získala více hlasů-likes postoupuje do dalšího kola, její soupeřka ze soutěže definitivně vypadává. Proto již postup do druhého kola se dá považovat za velký úspěch, díky lepšímu umístnění než polovina dívek, které ze soutěže vypadly.

Postup do vyřazovacích kol
První krok - postup z duelu je za tebou, vyhrávat další duely však nebude o nic jednodušší, postaví se proti tobě soupeřky, které také mají za sebou výhry z předchozích kol. Všechna vyřazovací kola podléhají neúprosnému pravidlu duelů - pouze jedna dívka postupuje a druhá končí.

Semifinálové kolo a FINÁLE
Do semifinálového kola, teda posledního kola před finálovým se probojuje 24 dívek. Dvacet přímo z duelů + 4 dívky z předchozího kola, které sice v duelu neuspěli, ale získali nejvíce hlasů z poražených.

Do finále postoupí TOP 12 dívek. Finálový večer proběhne v Praze v našem partnerském klubu a všech 12 finalistek se události zúčastní osobně. Konečné pořadí určí porota AK GIRLS a výherkyni bude slavnostně předán titul.

1.místo - exkluzivní kontrakt na 500 000 Kč
                  - bydlení v Praze na rok ZDARMA v luxusním AK GIRLS bytě
2.místo - exkluzivní kontrakt na 200 000 Kč
3.místo - exkluzivní kontrakt na 100 000 Kč
4-12.místo - kontrakt na 22 222 Kč


Plné znění  pravidel soutěže.

Pravidla soutěže

---------------------------------------------------------------------
AK GIRL 2024 /ver. 1.24.2./
---------------------------------------------------------------------

AK GIRL je název soutěže, kterou pořádá modelingová a hostesingová agentura AK GIRLS. Jde o největší modelingovou soutěž v České a Slovenské republice. Zapoj se do tohoto ročníku prestižní soutěže a hraj o kontrakt a ceny v celkové hodnotě 1 000 000 KČ.

Svojí účasti nehraješ pouze o kontrakt a hodnotné ceny, ale také odprezentuješ sebe a svůj instagram stovkám tisíc lidí, významným češkým a slovenským fotografům a značkám a firmám, které si tě můžou všimnout a oslovit tě ohledně spolupráce. V rámci soutěže může také každá modelka, kromě výhry, získat také nabídku smluvního kontraktu na spolupráci od AKgirls.cz. A to i v případě, že ze soutěže vypadne před finálovým kolem.

1) Přihláška
Účast v této soutěži je dobrovolná. Soutěže se může účastnit každá dívka starší 18-ti let. Přihlásit se a mít šanci vyhrát není nic složitého, stačí kliknout na tlačítko PŘIHLAŠ SE!, vyplnit o sobě pár údajů, a nahrát fotku svého těla (min. topless fotku). Pokud máš pošli fotku z profesionálního focení, pokud nemáš klidně pošli selfíčko. Nemusíš se strachovat, fotku nikam sdílet nebudeme. Jde jen o to, aby si nás zaujala ty a tvoje tělo :) Takže se rozhodně nestyď a nahraj nejlepší fotku co máš. Posláním fotky se zapojíš do výběru a pokud nás tvoje fotka zaujme, budeme tě kontaktovat telefonicky nebo na tvůj instagram. Poté se společně domluvíme na termínu focení - kde podepíšeme smlouvu a nafotíme ti soutežní fotky a video.

Přihlášky, kde nebudou kompletně vyplněné přihlašovací údaje nebo budou vyplněny chybně, rovněž tak přihlášky, které nebudou obsahovat fotku - nebudou do soutěže zařazeny. Pouze modelky, které budou vybrány do dalšího kola (dále jen "Soutěžící"), budou mít možnost hrát o kontrakt a ceny v celkové hodnotě 1 000 000 KČ.

2) Soutěžní fotografie a video
Aby ses mohla účastnit soutěže AK GIRL 2024, je potřeba se domluvit na termínu focení, kde ti vyhotovíme profesionální soutěžní fotky a video (dále jen „Materiály“). V minulosti byl problém u dívek s autorskými právy fotek, které do soutěže posílaly, a proto od tohoto ročníku dále již nebude možné se přihlásit fotkami od externích fotografů, ale pouze fotkami od AK GIRLS produkce. Nepropadej však panice a nerozbíjej svoje prasátko s úsporami, v rámci soutěže ti zpracujeme fotky i video včetně postprodukce ZDARMA.

Dívka se stává Soutěžící ve chvíli, kdy se zúčastní soutěžního focení s AK GIRLS a podepíše smlouvu o účasti na soutěži.

Soutěžní Materiály se skládají z:
- 2 Fotosetů po 5ti fotkách (2 fotky bez nahoty určené pro sdílení na sociálních sítích a zbylé 3 fotky s nahotou budou uveřejněné na webu pouze v placené sekci a soutěžící ani nikdo další se k nim bez zaplacení nedostane)
- 2 promo videí (první bez nahoty určené na propagaci na sociálních sítích, druhé s nahotou (min.topless) určené pro placenou sekci na webu)

3) Souhlas se zpracováním osobních údajů (GDPR)
Modelka uděluje zasláním přihlášky AK GIRLS souhlas se zpracováním osobních údajů, ve smyslu příslušných obecně závazných právních předpisů a přímo vykonatelných právních aktů (nařízení) EU (v platném znění), aby zpracovával následující osobní údaje účastnice: jméno, příjmení, instagram a telefon, a to za účelem vyrozumívání účastnice o její účasti v soutěži a zarověn o možnostech spolupráce a zprostředkování zakázek.

Účastnice uděluje svůj výslovný souhlas s výše uvedeným zpracováním svých osobních údajů. Účastnice je rovněž srozuměna s tím, že má podle příslušných obecně závazných právních předpisů a přímo vykonatelných právních aktů (nařízení) EU (v platném znění) právo
(I) vzít svůj souhlas se zpracováním osobních údajů kdykoliv zpět
(II) požadovat po AKgirls.cz vysvětlení ohledně zpracování osobních údajů
(III) vyžádat si u AKgirls.cz přístup ke zpracovávaným osobním údajům
(IV) obrátit se v případě pochybností o dodržování povinností souvisejících se zpracováním osobních údajů na správce nebo Úřad pro ochranu osobních údajů.

Pro vyloučení všech pochybností účastnice prohlašuje, že byla v souladu s příslušnými obecně závaznými právními předpisy a přímo vykonatelnými právními akty (nařízeními) EU (včetně tzv. GDPR) informována o zamýšleném zpracování jejích osobních údajů, rozsahu a podmínkách tohoto zpracování osobních údajů a o veškerých právech účastnice s tím souvisejících.

4) Průběh soutěže
Po nafocení materiálů budou Soutěžící zařazeny do prvního kola. Soutěž funguje na principu DUELŮ, tedy soubojů, kde se setkají dvě Soutěžící proti sobě. Hlasování probíhá na našem webu a nebo jiné platformě využité k prezentaci a propagaci soutěže, prostřednictvím hlasů-likes. Od okamžiku zveřejnění materiálů budou moci uživatelé hlasovat o vítězce duelu. Posledním dnem hlasování je 30tý den od uveřejnění duelu. Poté se duel vyhodnotí na našem webu a další hlasy jsou již neplatné. Soutěžící, které v duelech zvítězí postoupí do 2. kola.
Ve druhém kole a každém následném vyřazovacím kole budou Soutěžící opět nasazeny do duelů. Vyhrávat další duely však nebude o nic jednodušší, postaví se proti tobě soupeřky, které také mají za sebou výhry z předchozích kol. Všechna vyřazovací kola podléhají neúprosnému pravidlu duelů - pouze jedna Soutěžící postupuje a druhá končí.
Do semifinálového kola, teda posledního kola před finálovým se probojuje 24 dívek. Dvacet přímo z duelů + 4 dívky z předchozího kola, které sice v duelu neuspěli, ale získali nejvíce hlasů z poražených.

5) Rozsah a termín konání soutěže
Soutěž AK GIRL 2024 probíhá v období od 1.1.2024 do 30.12.2024 podle údajů a podmínek uvedených níže:

6) Výhra a kontrakty od AK GIRLS
Výše výher a kontraktů platí v případě, že do prvního kola postoupí více jak 50 Soutěžících.

6) Výhra a kontrakty od AK GIRLS
Výše výher a kontraktů platí v případě, že do prvního kola postoupí více jak 50 Soutěžících.

1.místo - exkluzivní kontrakt na 500 000 Kč
                  - bydlení v Praze na rok ZDARMA v luxusním AK GIRLS bytě
2.místo - exkluzivní kontrakt na 200 000 Kč
3.místo - exkluzivní kontrakt na 100 000 Kč
4-12.místo - kontrakt na 22 222 Kč

Pokud bude do prvního kola zařazených méně Soutěžících jak 50, ale více jak 25, výhry a kontrakty budou upravené následovně:

1.místo - exkluzivní kontrakt na 300 000 Kč
                  - bydlení v Praze na rok ZDARMA v luxusním AK GIRLS bytě
2.místo - exkluzivní kontrakt na 75 000 Kč
3.místo - exkluzivní kontrakt na 25 000 Kč
4-12.místo - kontrakt na 11 111 Kč

Pokud bude do prvního kola zařazených méně Soutěžících jak 25, finále neproběhne na živo v klubu, ale online a v takovém případě budou výhry a kontrakty upravené následovně:

1.místo - exkluzivní kontrakt na 250 000 Kč
                  - bydlení v Praze na rok ZDARMA v luxusním AK GIRLS bytě
2-12.místo - kontrakt na 11 111 Kč

7) Vyhlášení výsledků
Vyhlášení výsledků proběhne přímo v místě finálového eventu nebo online. Vítězka AK GIRL 2024 se stane tváří naší agentury, a získá kontrakt a ceny v celkové hodnotě 500 000 KČ.

Součástí kontraktu je:
• Bydlení v Praze v luxusním AK GIRLS bytě na rok ZDARMA
- Ubytování v AK GIRLS content creator bytě
- Sdílené prostory vybavené pro tvorbu obsahu - studiové vybavení, osvětlení, …
- Prostředí přizpůsobené pro kreativní práci i relaxaci
• Zakázky na profesionální focení/natáčení pro účely reklamní propagace AK GIRLS, našich sponzorů a partnerů, popř. výrobků a služeb prodávaných či poskytovaných přímo AK GIRLS
• Honorované Focení
• Honorované Workshopy
• Podpora v budování tvých sociálních sítí
• Účast na exkluzivních akcích a večírcích
• Prodej vlastního merche včetně kalendáře
• Cestování do různých destinací pro fotografování včetně zahraničí
• Exkluzivní spolupráce: přednostní účast na všech AK GIRLS projektech
• Možnost dlouhodobé spolupráce a rozvoje v rámci agentury

8) Pořadatel
Pořadatelem akce je AK GIRLS, zastoupené Bc. Jakubem Gálem, sídlem Klausova 2541/15, Stodůlky, 155 00, Praha. IČO: 88699382, DIČ: CZ8611208958

9) Všeobecná ustanovení
Účast v této soutěži je dobrovolná. Účastnice je oprávněna kdykoli po dobu trvání soutěže požádat Pořadatele o zrušení své další účasti v soutěži (touto žádostí ztratí Účastnice nárok na jakkoukoli výhru nebo kontrakt ze strany AK GIRLS). Pořadatel v takovém případě účastnici ze soutěže vyřadí a duel automaticky vyhrává soupeřka. Soutěžní fotografie a videa však může AK GIRLS v rámci soutěže a propagace nadále používat, ať už jsou zveřejněné na sociální síti, webové stránce AK GIRLS nebo jakékoli platformě, kterou AK GIRLS využívá k propagaci soutěže. Pořadatel má v tomto případě také právo nominovat do dalších kol náhradnici dle svého uvážení.

Pořadatel si vyhrazuje právo změnit délku trvání soutěže ev. soutěž předčasně ukončit. Zároveň si Pořadatel vyhrazuje právo kdykoli změnit nebo upravit podmínky a pravidla této soutěže. Vymáhání účasti na akci nebo vymáhání výhry soudní cestou je vyloučeno. Pořadatel si vyhrazuje právo vyloučit ze soutěže takové Účastníky, jejichž činnost proběhla v rozporu s pravidly.

Tato modifikace pravidel vstupuje v platnost dne 02.01.2024.

---------------------------------------------------------------------
AK GIRL 2024 /ver. 1.24.2./
---------------------------------------------------------------------

Se zasláním údajů a fotky do soutěže dáváte souhlas se zněním pravidel soutěže AK GIRL 2024.